Antonín Rychlovský - Pole u Černotína

Olej na kartonu, 35x51 cm. Signováno vlevo dole A. Rychlovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

71416. Pole u Černotína
Dražba ukončena:26.12.2021 20:18:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč