Antonín Rychlovský - Důl Anna

Olej na plátně, 73x100 cm. Signováno vlevo dole A. Rychlovský. Nerámováno.

o autorovi: 1910 - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

19906. Důl Anna
Dražba ukončena:26.04.2018 20:30:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč