Antonín Majer - Zimní radovánky

Kombinovaná technika, 29x45 cm. Signováno vpravo dole A.Majer. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Praha - 1963
Žák AVU (1899-1905, profesoři Brožík, Hynais, Schwaiger). Studijně cestoval po Itálii a Francii. Jeho námětem často bývala pražská periferie a také okolí Malé Skály u Turnova. Venkovské výjevy tvořil olejem, grafikou a leptem. Ztvárňoval obyčejný život na vesnici včetně práce na poli. Maloval také v okolí řek Želivky a Svitavy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 500 Kč

39259. Zimní radovánky
Dražba ukončena:15.01.2020 20:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (15.01.2020 20:13:07) 5732
700 Kč 15.01.2020 17:04:06 475