Antonín Majer - Soubor 3 grafických listů

Akvatinty, 25x19 cm. Všechny signovány vpravo dole Ant. Majer. Paspartovány.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1882, Praha - 1963
Žák AVU (1899-1905, profesoři Brožík, Hynais, Schwaiger). Studijně cestoval po Itálii a Francii. Jeho námětem často bývala pražská periferie a také okolí Malé Skály u Turnova. Venkovské výjevy tvořil olejem, grafikou a leptem. Ztvárňoval obyčejný život na vesnici včetně práce na poli. Maloval také v okolí řek Želivky a Svitavy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 500 Kč

22146. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:20.09.2018 21:20:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.09.2018 21:15:28 475
500 Kč 19.09.2018 23:28:44 700