Antonín Majer - Krajina s políčky

Olej na kartonu, 24x30 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

1882, Praha - 1963
Žák AVU (1899-1905, prof. Brožík, Hynais, Schwaiger). Studijně cestoval po Itálii a Francii. Jeho námětem často bývala pražská periferie a také okolí Malé Skály u Turnova. Venkovské pastorály tvoří olejem, grafikou a leptem. Ztvárňuje obyčejný život na vesnici včetně práce na poli. Několik obrazů také pochází z jeho tvorby u řek Želivky a Svitavy.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1691. Krajina s políčky
Dražba ukončena:27.11.2014 19:09:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.11.2014 14:33:15 216
400 Kč 21.11.2014 21:04:49 143