Antonín Kroča - Ženský akt

Nejdelší strana: 122 cm

Olej na sololitu, 122x70 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Stav.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1947-2025

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

vydraženo velký formát
150990. Ženský akt
Dražba ukončena:11.12.2025 20:39:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč