Antonín Kroča - Vyzývavá

Nejdelší strana: 125 cm

Olej na sololitu, 123x89 cm. Signováno dole uprostřed Kroča 5.9. 01. Olištováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Stav.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1947-2025

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

151130. Vyzývavá
Dražba ukončena:11.12.2025 23:01:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč