Antonín Kroča - V přírodě

Nejdelší strana: 91 cm

Olej na sololitu, 91x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča 8.6. 03. Nerámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Stav.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1947-2025

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

150758. V přírodě
Dražba ukončena:07.12.2025 21:40:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč