Antonín Kroča - V hospodě

Nejdelší strana: 122 cm

Olej na sololitu, 122x70 cm. Signováno vpravo dole uprostřed Kroča 4.4. 02. Nerámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Stav.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1947-2025

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

vydraženo velký formát
151082. V hospodě
Dražba ukončena:11.12.2025 22:11:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč