Antonín Kroča - Pramen

Olej na sololitu, 70x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča 7.7.2018. Rámováno.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1947-2025

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

151367. Pramen
Dražba ukončena:14.12.2025 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč