Antonín Kroča - Potok III

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na sololitu, 80x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča 19. Nerámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Stav.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1947-2025

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

151676. Potok III
Dražba ukončena:28.12.2025 20:40:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč