Antonín Kroča - Léto

Nejdelší strana: 84 cm

Olej na sololitu, 84x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča 5.8. 016. Nerámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Stav.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1947-2025

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

150645. Léto
Dražba ukončena:07.12.2025 20:45:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč