Antonín Kroča - Barevná kytice

Olej na sololitu, 90x60 cm. Signováno vpravo dole Kroča Rámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

92795. Barevná kytice
Dražba ukončena:02.04.2023 21:05:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč