Antonín Bloman

303363. Vzrostlé stromy

popis: Olej na kartonu. 24x33 cm. Signováno vlevo dole Bloman Ant. 1931. Rámováno.

dražba ukončena: 26.01.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 23.01.2020 12:30:20 831