Antonín Bloman - Podvečer nad řekou

Olej na kartonu, 18x24 cm. Signováno vpravo dole A. Bloman 25. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 24 cm

o autorovi: 1876-1953

81689. Podvečer nad řekou
Dražba ukončena:17.07.2022 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč