MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka: 57 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Anglie konec 19. století
76627. Bodák
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 000 Kč
limit (12.05.2022 19:59:06)
55
1 900 Kč
9496
1 800 Kč
limit (11.05.2022 23:58:54)
55
1 700 Kč
9496
1 600 Kč
7513
1 500 Kč
8612
1 400 Kč
limit (21.04.2022 21:38:19)
5512
1 400 Kč
8612
1 300 Kč
limit (21.04.2022 21:26:56)
5512
1 200 Kč
8612
1 100 Kč
limit (19.04.2022 15:52:11)
5512
1 000 Kč
7513