Barevná akvatinta, z 1. pol. 20. století. Signováno vpravo dole. Číslováno vlevodole 122/... Volný list. Rozměry tisku 58x44,5 cm. Papír mírně zahnědlý.
o autorovi: 1872 – 1936 Francouzský malíř a kreslíř, vlastním jménem Manuel Robbe.