Alphonse Lafitte - Loďky u břehu

Litografie, 49x19 cm. Signováno vpravo dole A. Lafitte. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 – 1936
Francouzský malíř a kreslíř, vlastním jménem Manuel Robbe.

307319. Loďky u břehu
Dražba ukončena:15.01.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.01.2021 14:57:30 1074