Litografie, 49x19 cm. Signováno vpravo dole A.Lafitte. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1872 – 1936 Francouzský malíř a kreslíř, vlastním jménem Manuel Robbe.