Alois Tužinský - Sběrač mořských řas

Olej na plátně, 66x80 cm. Signováno vpravo dole Alois Tužinský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

306303. Sběrač mořských řas
Dražba ukončena:05.10.2020 20:54:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč