Alois Tužinský - Na vesnici

Olej na kartonu, 20x23 cm. Signováno vpravo dole A. Tužinský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

38291. Na vesnici
Dražba ukončena:28.11.2019 22:36:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč