Lept, 27x38 cm. Signováno tužkou vpravo dole A.J. Alex. Rám, sklo.
Stav: Rám i papír mírně poškozeny. Sklo v rohu prasklé. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 73 cm
o autorovi: 1890-1957
Narodil se ve Strmilově u Jindřichova Hradce. Studoval pražskou UMPRUM, AVU v Mnichově a poté v Praze u prof. Švabinského. Ve své tvorbě se věnoval převážně figurálním námětům a portrétům jak v malbě, tak i v grafice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.