Alex Adolf Jelínek - Stavba pomníku Ernesta Denise v Praze 1928

Lept, 55x41 cm. Monogramováno vlevo dole v tisku A 1928. Signováno vpravo dole tužkou A. Alex. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1957
Narodil se ve Strmilově u Jindřichova Hradce. Studoval pražskou UMPRUM, AVU v Mnichově a poté v Praze u prof. Švabinského. Ve své tvorbě se věnoval převážně figurálním námětům a portrétům jak v malbě, tak i v grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

304480. Stavba pomníku Ernesta Denise v Praze 1928
Dražba ukončena:18.04.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč