Olej na kartonu, 22x29 cm, signováno vpravo dole A. J. Alex, rám. 1890, Strmilov Studium na pražské Akademii u prof. Švabinského a mnichovské akademii u prof. Janka. Členem SVU Mánes, SČUG Hollar.