Alek.N. - Duo koule

Olej na plátně, 82x65 cm. Signováno vpravo dole Alek.N. 77. Rámováno.

Nejdelší strana: 97 cm

Alek.N.
153645. Duo koule
Zbývá:28 dnů, 16 hodin
Konec dražby:12.02.2026 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč