Afrika počátek 20. století - Pohřeb

Dřevo, celková délka 74 cm, výška 22 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno, drobná část sochy chybí. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Afrika počátek 20. století
154026. Pohřeb
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:45:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč