Afrika 20. stol. - Africký meč I.

Nejdelší strana: 71 cm

Celková délka 71 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Afrika 20. stol.
153771. Africký meč I.
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč