A. Wagner - Zátiší

Olej na plátně, 63x79 cm. Signováno vpravo dole A. Wagner 1932. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

301071. Zátiší
Dražba ukončena:24.09.2019 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.09.2019 20:26:15 3502