J. Konečný - Roubenka

Olej na překližce, 40x50 cm, signováno vpravo dole J. Konečný, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

4652. Roubenka
Dražba ukončena:25.05.2016 21:03:07
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč