Střední Evropa 19. stol. - Světice

Olej na plátně, 81x51 cm. Nesignováno. Volné plátno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 81 cm

Střední Evropa 19. stol.
99866. Světice
Dražba ukončena:30.07.2023 21:42:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč