Kniha, 20x13 cm. Obsahuje 22 ocelorytin. 297 stran. Věnováno princezně Viktorii a vévodkyni z Kentu. Vydal Edward Charton, Londýn r. 1836. Celokožená zlacená vazba se slonem. Pozn.: Mírně poškozeno. 1 obrázek z knihy uvolněn. Místy hnědé skvrnky.