.. - Starožitný náramek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 19,05 g

Starožitný náramek z 800 pokoveného stříbra.

Pozlacení je mírně opotřebované.

Tento řetízkový náramek je vyroben z dutých podlouhlých článků s tečkovaným vzorem. Články se pohybují nezávisle na sobě, díky čemuž je náramek velmi pružný.
Články náramku jsou vyrobeny technikou repoussé. Tato technika spočívá ve tvarování stříbra jeho poklepáváním zezadu.
Náramek s tak jemnými korálky není něco, s čím se setkáváte často; většina z nich je větší.

Náramek je certifikován stínovaným „V“, certifikační značkou používanou pro dovoz do Nizozemska do roku 1953.

Náramek je vybaven krásně navrženým zámkem a je opatřen stříbrnou puncovní značkou 800.
Náramek je dlouhý 20,5 cm a široký 2,7 cm.

Detaily:
Délka 20,5 cm.
Šířka 2,7 cm.
Certifikován stříbrnou puncovní značkou 800 na sponě.

doporučujeme stříbro
..
153256. Starožitný náramek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 19,05 g
Zbývá:48 dnů, 13 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 07.01.2026 20:24:43 18467
3 000 Kč 06.01.2026 10:21:49 18965