8 listů - Sen noci svatojánské

Litografie, 28x20 cm, nesignováno, volné listy.

Pozn.: Ilustrace ke hře Wiliiama Shakespeara Sen noci svatojánské.

8 listů
7446. Sen noci svatojánské
Dražba ukončena:15.02.2017 18:48:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:2 400 Kč