Olej na kartonu, 45x65 cm. Signováno vpravo dole Nesázal. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 100 cm
Celý výtěžek z aukce je na podporu činnosti Oblastní charity Tišnov - tedy zejména na podporu domácí péče, aby i lidé s obtížemi a v závěru života mohli zůstat doma (včetně tišnovského Domácího hospice Porta Vitae) a na podporu lidí v akutní i dlouhodobější nouzi prostřednictvím naší Charitní záchranné sítě.