MENU
Vstup do aukce
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
18. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
19. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět do aktuální aukce
..
123239. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 48 cm, hrubá hmotnost 4,21 g
Zbývá:
Minimální příhoz:
100 Kč
Aktuální cena:
4 000 Kč
Přihodit
Nepřihlášený uživatel
Přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohli dražit.
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 000 Kč
limit (02.09.2024 9:31:04)
4521
4 000 Kč
02.09.2024 9:31:05
12709
3 900 Kč
limit (02.09.2024 9:31:00)
4521
3 800 Kč
limit (02.09.2024 9:30:59)
12709
3 600 Kč
limit (01.09.2024 10:28:41)
4521
3 500 Kč
limit (01.09.2024 10:28:40)
5420
1 100 Kč
limit (01.09.2024 0:54:01)
4521
1 000 Kč
30.08.2024 12:15:42
12709