MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
25768. Prsten se 4 routami, zlato, 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 3,23 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 400 Kč
3591
2 300 Kč
627
2 200 Kč
3591
2 100 Kč
limit (12.12.2018 20:46:57)
4598
2 100 Kč
3591
2 000 Kč
limit (12.12.2018 20:43:10)
4598
1 900 Kč
2908
1 800 Kč
limit (12.12.2018 19:34:42)
4598
1 700 Kč
4077
1 600 Kč
4598
1 500 Kč
limit (12.12.2018 19:25:54)
826
1 400 Kč
4598
1 300 Kč
limit (12.12.2018 15:40:42)
826
1 200 Kč
2325
1 100 Kč
3659
1 000 Kč
2325
900 Kč
3798
800 Kč
627
700 Kč
2325
600 Kč
831
500 Kč
659