MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
25771. Prsten se 2 routami a 3 polodrahokamy, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 2,05 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 400 Kč
4700
2 300 Kč
4350
2 200 Kč
4700
2 100 Kč
3889
2 000 Kč
4700
1 900 Kč
3889
1 800 Kč
4700
1 700 Kč
4691
1 600 Kč
4350
1 500 Kč
limit (12.12.2018 20:19:37)
826
1 400 Kč
4350
1 300 Kč
limit (12.12.2018 15:41:08)
826
1 200 Kč
1252
1 100 Kč
2325
1 000 Kč
1252
900 Kč
2325
800 Kč
863
700 Kč
2325
600 Kč
863
500 Kč
831