.. - Prsten s centrálním tanzanitem 0,70 ct a diamanty 0,16 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 1,50 g

Prsten z 9 karátového zlata
Barva: žlutá
Velikost 14
Tanzanit, 0,70 ct
Diamanty ct 0,16
Celková hmotnost: 1,50 g

zlato
..
153249. Prsten s centrálním tanzanitem 0,70 ct a diamanty 0,16 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 1,50 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:27:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 07.01.2026 10:25:01 10966
3 000 Kč 06.01.2026 11:38:15 4054