.. - Náušnice s centrálními ametysty 2,50 ct a diamanty 0,06 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,45 g

Kov: 14 kt bílé zlato (razítko 14k)
Celkové rozměry každého kusu: 7 x 11 mm
Celková hmotnost: přibližně 1,45 gramu

Kámen: ametyst
Tvar: oválný brus
7 x 9 mm
Smaragdový brus
2 x 1,25 ct, celkem 2,50 karátu
Barva: fialová

Diamanty
Karát: 6 x 0,01 celkem 0,06 ct
Brus: kulatý briliantový

zlato
..
153248. Náušnice s centrálními ametysty 2,50 ct a diamanty 0,06 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,45 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:26:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč