.. - Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 3,73 g

Délka: 22 cm.

stříbro
..
153260. Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 3,73 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:38:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč