.. - Konvolut 2 knih z konce 18. stol.

1. Friedrich und Mirabeal: Ein Dialog im elysium. 17x10 cm. Na titulní straně lept. Polokožená zlacená vazba. Vydáno v roce 1793. V knize soukromé razítkou z 19. století. 56 stran.

2. O víře a náboženství křesťanským patero kněh díl 2. 18x11 cm. Vydal Jan Siedler Faktor v Brně roku 1784. Kniha obsahuje dřevorytové viněty a iniciály. 661 stran. Celokožená vazba.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
61338. Konvolut 2 knih z konce 18. stol.
Dražba ukončena:14.07.2021 21:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.07.2021 20:49:35 8857
500 Kč 19.06.2021 21:26:18 2467