MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Cca 16x13 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
25712. Kabelka, stříbro 800/100, punc AV, hrubá hmotnost 170,20 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
600 Kč
vydraženo za:
2 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 400 Kč
limit (12.12.2018 20:16:40)
4699
2 300 Kč
4434
2 200 Kč
limit (12.12.2018 20:13:05)
4699
2 100 Kč
4434
2 000 Kč
limit (10.12.2018 22:46:08)
4699
1 900 Kč
703
1 800 Kč
limit (10.12.2018 22:45:57)
4699
1 700 Kč
703
1 600 Kč
limit (10.12.2018 22:45:44)
4699
1 500 Kč
703
1 400 Kč
limit (10.12.2018 22:45:30)
4699
1 300 Kč
703
1 200 Kč
limit (10.12.2018 22:45:21)
4699
1 100 Kč
703
1 000 Kč
limit (10.12.2018 22:45:08)
4699
900 Kč
703
800 Kč
4699
700 Kč
890
600 Kč
4072