.. - Jehlice s českými granáty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,33 g

Délka 6 cm.

stříbro
..
153261. Jehlice s českými granáty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,33 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:39:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč