. - Busta muže z 20. let 20. století

Bronz, 62x50 cm. Vpravo dole přípis J.F. Měchura 1926.

Pozn.: Poškozeno.

.
303731. Busta muže z 20. let 20. století
Dražba ukončena:22.02.2020 20:19:14
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 800 Kč