. - Brož s routami, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 4,54 g

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
25714. Brož s routami, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 4,54 g
Dražba ukončena:12.12.2018 20:27:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč