. - Brož s perlou a diamantem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,25 g

Pozn.: Mírně poškozeno. Osvědčení Puncovního úřadu.

.
25720. Brož s perlou a diamantem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,25 g
Dražba ukončena:12.12.2018 20:36:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč