MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno. Osvědčení Puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
.
25720. Brož s perlou a diamantem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,25 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 400 Kč
724
2 300 Kč
4706
2 200 Kč
724
2 100 Kč
4706
2 000 Kč
724
1 900 Kč
4706
1 800 Kč
724
1 700 Kč
4706
1 600 Kč
724
1 500 Kč
limit (12.12.2018 17:33:51)
4706
1 500 Kč
724
1 400 Kč
limit (12.12.2018 17:12:46)
4706
1 300 Kč
2325
1 200 Kč
3798
1 100 Kč
2325
1 000 Kč
659