MENU
Vstup do aukce
164. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa 1/2)
31. července 2024 od 20:00
164. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek 2/2)
1. srpna 2024 od 20:00
158. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, starožitnosti a kalamáře
28. července 2024 od 20:00
159. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
4. srpna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Pozůstalost po významném sběrateli a mecenáši umění JUDr. Ing. Jaroslavu Karáskovi
7. srpna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE ASIATIKA: Z pozůstalosti po významném sběrateli a mecenáši umění JUDr. Ing. Jaroslavu Karáskovi
21. srpna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
19. září 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Kov a sklo, výška 45 cm, šířka 45 cm, hloubka 45 cm.
> zpět na aukční výsledky
doporučujeme
80.-90. léta 20. století
116350. Designové stolky
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 500 Kč
14027
2 400 Kč
1618
2 300 Kč
12105
2 200 Kč
831
2 100 Kč
3626
2 000 Kč
limit (20.05.2024 22:01:29)
831
1 900 Kč
3626
1 800 Kč
limit (20.05.2024 22:01:25)
831
1 700 Kč
3626
1 600 Kč
limit (20.05.2024 22:01:18)
831
1 500 Kč
3626
1 400 Kč
limit (20.05.2024 22:01:12)
831
1 300 Kč
3626
1 200 Kč
limit (20.05.2024 10:37:00)
831
1 100 Kč
5536
1 000 Kč
703