1830-1860 - Konvolut cca 220 ocelorytin

Ocelorytiny, od 12x8 cm do 24x16 cm. Některé signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

83124. Konvolut cca 220 ocelorytin
Dražba ukončena:14.09.2022 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč