1830-1860 - Konvolut 110 ocelorytin - Německo, Rakousko

Ocelorytiny, od 7x7 cm do 19x13 cm. Některé signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

106815. Konvolut 110 ocelorytin - Německo, Rakousko
Dražba ukončena:10.12.2023 22:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč