1. polovina 20. století - Vázička s květem

Sklo, výška 21 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. polovina 20. století
81780. Vázička s květem
Dražba ukončena:17.08.2022 20:48:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč